خرید لامپ از edilight

در
دسته بندی ها: نشانه گذاری

خرید لامپ یکی از نیازهای اساسی هر فردی است.تصور کنید وارد اتاق خود می شوید و ناگهان لامپ اتاق شما می سوزد.در این هنگام شب است،اتاق شما بسیار نامرتب است و در شب یکی از دوستان شما قصد دارد به منزل شما بیاید تا تمرین ها را حل کنید.شما بسیار نگران می شوید اما فروشگاه فروش انواع لامپ edilight کار شما را حل می کند.با فروش انواع لامپ دارای ضمانت دیگر نگران خرید لامپ نباشید.

نمایی از چند نوع لامپ هالوژن

خرید انواع لامپ از edilight

edilight یکی از فروشگاه های اینترنتی در زمینه فروش انواع لامپ است. شما می توانید در صورتی که تازه اقدام به ساخت یک مکان نمودید و به لامپ جهت روشنایی نیاز دارید یا لامپ های شما سوخته اند و منزل شما تاریک است.با ما تماس بگیرید و لامپ های خود را سفارش دهید.

ویژگی های خرید لامپ از edilight

 • مدرن ترین لامپ ها برای زیبایی محل کار یا منزل شما
 • خرید آسان و ارزان تر از همه جا
 • لامپ ها دارای ضمانت هستند و در صورتی اینکه برای آنها قبل از تاریخ ضمانت خراب شدند می توانید آنها را تعویض کنید.
 • در صورتی که شما لامپی را سفارش دهید خیلی زود به دست شما می رسد.
 • پرداخت آسان اینترنتی از دیگر مزایای خرید از edilight است.

لامپ های جدید هوشمند را از ما بخواهید

امروزه خرید لامپ هوشمند یکی از نیازهای هر منزلی است که شما می توانید از edilight آن را خرید کنید.این لامپ ها ویژگی های منحصر به فردی دارند که نیازهای شما را رفع می کنند.در زیر به ویژگی های آنها می پردازیم.

انواع لامپ جهت خرید و تأمین نور منزل شما

ویژگی های لامپ های هوشمند

 • اطلاع از باز و بسته بودن درب ها یکی از ویژگی های لامپ های هوشمند است که شما می توانید به آن دست پیدا کنید.
 • استفاده از لامپ هوشمند و مشخص نمودن وضعیت آب و هوا
 • از دیگر ویژگی های لامپ های هوشمند این است که به طور خودکار خاموش و روشن می شوند.
 • به کودکان آموزش صحیح خواب را آموزش می دهد زیرا این قابلیت را دارند که آنها را تنظیم کنید تا کم کم نور آنها کم شود تا خاموش شوند.
 • امکان تغییر رنگ نور لامپ با لامپ های هوشمند
 • تنظیم لامپ های هوشمند به گونه ای که برای شما تایم استراحت ایجاد کند.

نکات خرید انواع لامپ

قبل از خرید لامپ مطلع بودن از این مورد که لامپ مورد نظر چه ویژگی هایی دارد مهم است؛ لذا در ادامه به بیان نکات ریز اما مهم می پردازیم.

 • لامپ های ال ای دی از خاصیت نشکن برخوردار هستند.لذا از مواد سمی در امان هستید.
 • یکی از ویژگی های منحصر به فرد لامپ ها این است که با وجود روشنایی اشعه فرابنفش در آنها بسیار کم است.
 • نورهای سفید در لامپ ها مناسب تر از نورهای زرد هستند زیرا اشعه فرا بنفش کمتری دارند و برای سلامتی مناسب تر هستند.
 • با اینکه لامپ های حبابی نور زیادی دارند ولی مصرف برق در آنها بسیار زیاد است.
 • لامپ های کم مصرف نمونه بهتری برای خرید لامپ هستند.
 • یکی از بهترین لامپ ها جهت خرید لامپ های ال ای دی هستند که بسیار کم مصرف هستند.
 • از لامپ هایی که ممکن است بشکنند لامپ های حبابی است.همچینین مهتابی های قدیمی امکان دارد بر اثر ضربه یا تغییرات دما بشکند.

روشنایی با انواع لامپ

سالم ترین لامپ کدام است؟

زمانی که فردی اقدام به خرید می کند مایل است یک لامپ را بگیرد که از نظر سلامتی تأثیر منفی نداشته باشد.افراد مایل هستند لامپی را انتخاب کنند که اشعه فرابنفش خیلی کم داشته باشد.یکی از بهترین لامپ ها از هر جهت لامپ LED است.در صورتی که قصد خرید لامپ دارید می توانید با edilight تماس بگیرید.

بهترین لامپ برای اتاق کدام است؟

خیلی از افراد این سوال را دارند که بهترین لامپ برای اتاق کدام است؟ در جواب این سوال مناسب ترین نو برای محلی که در آنجا مشغول هستید یا در آنجا زندگی می کنید نور گرم طبیعی یا اینکه نور گرم مصنوعی می باشد.

منظور از نور گرم طبیعی نور خورشید است که متاسفانه تنها در صبح و ظهر امکان استفاده از آن میسر است اما در شب نیاز به لامپ ها است که با نور مصنوعی به ما خدمت ارائه می دهند.

و منظور از نور گرم مصنوعی نور انواع لامپ ها است که با پیشرفت هایی که در این زمینه صورت گرفت شما می توانید بهترین لامپ را برای محل کار یا زندگی خود انتخاب نمایید یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در محل های متفاوت لامپ ال ای دی است.در صورتی که قصد خرید لامپ را دارید می توانید با مشاوران edilight تماس بگیرید و انواع لامپ ها با بهترین مدل ها را سفارش دهید.

چه نورهایی ممکن است به چشم آسیب بزند؟

از نورهایی که ممکن است برای چشم ها مضر باشد نورهای لوله های فلورسنت است.لازم است بدانید میزان اشعه فرا بنفش موجود در خورشید بیشتر از لامپ ها است که دارای نور مصنوعی هستند.اما به دلیل اینکه این نور محصور در محیط منزل است بسیار خطرناک است.

در صورت کم بودن فسفر روی شیشه بعد از اینکه بخار جیوه تحریک شد و نور فرابنفش تولید شد.این اشعه مضر به خانه وارد می شود و این مورد بسیار خطرناک است.توصیه ای که در این زمینه وجود دارد به جای استفاده از لامپ های کم مصرف از لامپ های LED استفاده شود.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی خرید از edilight پرداختیم همچنین این مورد را بررسی نمودیم که خرید از این فروشگاه اینترنتی چه مزایایی را دارد بررسی نمودیم.از دیگر نکاتی که در این مقاله به آن اشاره کردیم این مورد بود که قبل از خرید لامپ ها باید به چه نکاتی دقت کنیم.

موارد مهمی که در این مقاله به آن پرداختیم این بود که چه لامپ هایی از نظر سلامتی خرید آنها پیشنهاد می شود.بهترین لامپ برای اتاق شما چه لامپ هایی هستند.دانستن این نکات به شما در خریدی بهتر کمک می کند.